POMOC ZE ZDJECIA

POMOC ZE ZDJECIA

 

By dostać pomoc od Jana od Boga nie zawsze trzeba być osobiście!..Tysiące zdjęć dziennie trafia do jego rąk!

 

LISTY OD OSOB UZDROWIONYCH ZE ZDJECIA

"Kochana Miriam, witaj!! Piszę bo muszę sie z tobą podzielić wspaniałą wiadomoscią. W zeszły czwartek byłam u mojego hematologa ktory mnie powiadomił ze guzy w mojej głowie po prostu zniknęły. MRI wykazalo ze pozostały tylko blizny. Moje szczęście nie ma granic. Kochana Miriam dziekuje Ci z calego mojego serca za to ze przekazałaś moją prośbę o uleczenie mojego raka w ręce Jana od Boga. Jestem przekonana ze to był CUD sprawiony przez Jana i istoty swietliste. Jezeli jest taka możliwość proszę przkazać moje skromne podziękowania i wyrazy wdzięczności do Jana. Zostaly jeszcze dwa guzy na moim prawym ramienu ale teraz już się nie boję bo wiem ze jestem pod opieką Boga, Istot swietlistych i całego wszechświata. Chcę jeszcze dodać, ze liczba moich białych krwinek wzniosla sie. Dwa miesiace temu mialam okolo 4 a teraz mam 7 to tez lekarzy dziwiło! Jestem bardzo wdzięczna za twoja pomoc, bo bez niej moj cud nie mogł by sie stać. DZIEKUJE BARDZO KOCHANA MIRIAM. Przesyłam moc uscisków i miłości i wdzięczności. Szczęść Boże!! - Kinga 

" U mnie są efekty po Twoim wstawieniu się za mną do Jana od Boga. Opiszę Ci. Od lat cierpiałam na wielopłaszczyznowe przepukliny kręgosłupa w odc.lędźwiowym. Myślałam że już nie będę w ogóle chodzić bez kuli i laski. Leczono mnie zabiegami terapeutycznymi 2 razy w roku, zastrzykami, czym się dało. Ulgę czułam przez krótki czas. Aż trafiłam ze skierowaniem do Poradni Leczenia Bólu /PLB/ i zastosowano mi plasterki z morfiną naklejane co 4 dni nowe na brzuch, oprócz tego Tramal,
eferalgan codeini /też opiaty/ ketonal, oraz blokady sterydowe w kręgosłup. Ból kręgosłupa był do wytrzymania, nie czułam poza tym już bólu żołądka /który miałam częściowo wycięty, oraz sensacji jakie miałam po usunięciu kamieni z pęcherzykiem żółciowym. Jednak kręgosłup dawał mi sie we znaki nadal. Na skutek morfiny i tych leków nie miałam apetytu w ostatnim roku schudłam 23kg, ważyłam 45kg byłam słaba. Na domiar tego spadłam z drabinki na przedpokoju, coś szukałam w pawlaczu i złamałam prawą rękę w przegubie oraz kość ogonową, nie mogłam dłużej siedzieć, bolało. mało tego spadłam z kilku schodków i dostałam wodę w kolanie /ściągano mi długa igłą./ Były to uboczne skutki zażywania tych wszystkich środków. Myślałam Boże kiedy wypali mi się moje karmiczne życie. Ale kiedy powiedziałaś mi o swojej misji troche sceptycznie myślałam, ale co mi szkodzi. I co się stało trafiłam z mężęm  do lekarza, który zaproponował mi szpital psychiatryczny. Zgodziłam się na sali byłam z inteligentnymi po studiach kobietami uzależnionymi ale od alkoholu. Odstawiono mi wszystko co w PLB brałam, otrzymałam tylko 3xdz. po 2 tabl p.depresyjne. Stwierdzono uzależnienie od zleconych wcześniej leków. Po 3 tygodniach wyszłam do domu. Ból był znikomy, ale zabroniono mi stosowanie wcześniejszych leków, zaopatrzyłam sie w środki p.bólowe bez recepty. Leżą zastos.tylko kilka razy. Prawie 3 mies.temu jak wyszłam ze szpitala oczyszczona z chemii, którą mnie w PLB leczono, zaczęłam jeść juz 5kg przytyłam i
czuję się naprawdę dobrze. Ten ból który mi sie pojawia jest tak nikły że funkcjonuję normalnie. Robię zakupy, gotuję sprzątam, jestem innym człowiekiem. Uważam na cięższe zakupy, schylanie, skręty podczas kucania itp. Chciałam Ci Danusiu Tą drogą podziękować za spełnianie Twojej misji oraz wstawiennictwa Jana od Boga, bo gdyby nie Twoje kochane, współczujące serce mogłabym juz nie żyć. Modlę się za Ciebie oraz Cudownego człowieka Jana od Boga. Ściskam Cię Danusiu i tulę do serca. P.s.
zostałam prababcią". Jadzia K.

" Droga Miriam! Chciałam bardzo Ci podziękować za wstawiennictwo za mojego wnuczka u Jana od Boga. Dziecko choruje od lat i większość życia spędza w szpitalach, podłączony do kroplówek. Choroba spowodowała utratę odporności i wyniszczenie organizmu dziecka. Gdy lekarze okazali się bezsilni, poprosiłam Ciebie o wsparcie u Jana od Boga. Pomoc przyszła natychmiast i okazała sie bardzo skuteczna. Dziecko odzyskało przytomność i z dnia na dzień wraca do pełni sił. Rekonwalescencja i powrót do normalności pewnie jeszcze chwile potrwają, ale to młody organizm i dostał ogrom energii od Istot z Casa i samego Jana od Boga, Bardzo, bardzo dziękuję za ten dar życia dla mojego wnuczka. Dziekuje Tobie, dziękuje Janowi i Istotom z Casa"........ wdzięczna babcia
 
"Kochana, miałam na początku tego roku przez kilka m-cy silną depresję,która pogłębiała się a później doszlo jjeszcze nadciśnienie.I poprosiłam Ciebie o zabranie mego zdjecia do Jana od Boga.
Zdjęcie zabrałaś w lutym do Jana od Boga .Poprawa nastąpiła pod koniec kwietnia a od maja calkowita poprawa psychiki.Wrocila radość zycia.Mialam trochę problemy fizyczne ze stawami.Nadwaga.Bo w cZaue depresji schudłam 20kg ale potem wrocilo jak wyszłam z depresji.
Pod koniec września poszłam a 5 tygodniowy post wg.dr Ewy Dąbrowskiej,która napisała książkę na ten temat "Zdrowie i ducha ratować żywieniem."
I pi skończeniu tej diety nam mnóstwo energi i pomysłów i czuję się świetnie.I zaczęłam kochać siebie i być dobrą dla siebie.
Moim marzeniem jest pojechać do Jana od Boga.Ale na razie mam odpowiedzialność za moją 19 letnia kotkę,której nie mogę zostawić nikomu pod opieką, bo to za duża odpowiedzialność dla kogoś.Jestem cierpliwa i jak mam pojechać to napewno zrealizuje moje marzenie.
Jestem z całego serca wdzięczna Tobie Miriam i Janowi od Boga i Istotom Świetlistym za pomoc.
Nadmiernie,że .mam 71 lat i nie biorę zadnych lekarstw u codziennie powtarzam sobie ,że jak długo żyję jestem zdrowa i szczęśliwa". Gabriela Z.
 
"26 sierpnia 2016 - Droga Pani Miriam. Na początku z całego serca dziękujemy za interwencje i wstawiennictwo oraz modlitwę za zdrowie naszej Ani . Po interwencji Jana od Boga ( tj jest w piatek , po śnie ) Ania wstała z łóżka z ogromnym apetytem , oraz niesamowita siła . Ustąpiły tez ogromne biegunki oraz odwodnienie organizmu. W piatek pierwszy raz od tygodni , była w stanie spędzić cały dzien ze swoja córeczka , nawet sie nie zupełnie zajmować. Do dzis czuje sie wspaniale, ma duży apetyt i powróciła energia do życia , a przede wszystkim wiara , ze bedzie zdrowa . Za to nawet nie wiem jak Pani dziękować , za ten powrót wiary i siły życiowych . Ogromnie wierzymy i ufamy, ze Ania bedzie zdrowa." Rodzina
 
"Jan od Boga uzdrowil i mnie! Dwa dni temu odebralam wyniki z laboratorium, zly cholesterol z ktorym walcze od zawsze, spadl z 360, wynik z przed pol roku, na 201. Nawet biorac tabletki nie mialam tak niskiego. Jesienia powtorze badania. Bog zaplac Janie. Przytulam z ogromna wdziecznoscia i miloscia. Kochana Pani Miriam, dzieki Pani dowiedzialam sie o Janie od Boga i to Pani zawiozla do Niego moje zdiecie. Slowami nie wyraze mojej wdziecznosci, wiec i Pania sercem   przytulam". Wdzieczna Ula
 
"Kochana Pani Miriam
Jestem niezmiernie wdzięczna, że zawiozła Pani zdjęcia mojej rodziny do Jana od Boga. W minionym tygodniu bardzo mocno odczuwałam działanie Istot Świetlistych. Często w ciągu dnia i nocy przepływała przeze mnie Energia. Dużo spałam i dużo płakałam, nie mogłam powstrzymać się od łez. Po czym następowało uwolnienie emocjonalne. Jestem pewna, że była to operacja energetyczna, która wykonywały na mnie Istoty Świetliste. " Joanna
 
"Kochana Miriam.
Dzis w nocy nie mogłam spać, myślałam o Tobie,Kochana Miriam,co robisz dla nas.
W myślach pisałam słowa ,dziękuje za wszystkchi, z całego serca i całej duszy.
Od momentu kiedy przekazałam moje zdjecie do uzdrowienia Janowi Od Boga przez Ciebie, moje życie sie zmieniło.
Dzieją sie niesamowite rzeczy, dostrzegam w sobie coś czego wcześniej nie widziałam i nie czułam,jak bardzo ograniczałam sama siebie, jak ciągle byłam spięta, jak wyręczałam innych, żeby tylko byli zadowoleni ze mnie i mnie lubili.
Przechodzę procesy płaczu podczas których wybaczam sobie i czuję ogromną ulgę.
Kiedyś wystarczyło ze troszke popłakałam i dostawałam migrenę, teraz płakalam nie raz , aż oczy mialam spuchnięte i zero bólu.
Przychodzą też nagłe myśli i dostrzegam w nich proste rozwiązania ,jak myśleć inaczej i jak puszczać wszystko.
Przyszedl nagle pomysł, proste rozwięzanie, abym umówiła się na seans akupunktury w sprawie migren, jutro mam spotkanie z lekarzem, wcześniej,nawet nie przyszło mi to do głowy.
Biorę twoja ksiażkę do ręki, patrzę na zdjęcie swRity, Ignacego de Loyola i doktora Augusto Almeida i czuję jak ogromna miłość wypełnia całą moją klatke piersiowa, czuje jak ta miłość płynie i oczyszcza mnie .
Dziekuje Janowi od Boga za jego misję i twoja miłość do nas, za dobro i wsparcie.
Jestem tak bardzo wdzięczna.
Dziękuję" …
 
"Proces trwał od września 2015r... to wtedy zawiozłam jej zdjęcie do Jana od Boga.
Tak Casa de Dom Inacio, to cudowny DOM, który zmienia ludzi i ich życie i cuda dzieją się w naszym otoczeniu.
Wczoraj spotkałam się z moją przyjaciółką. Chorowała na ciężką depresję,z której nie widziała już wyjścia..a teraz odstawiła wszystkie leki i jest szczęśliwa, bo zaczęła Nowe Życie.
Proces trwał od września 2015r. to wtedy zawiozłam jej zdjęcie do Jana od Boga. Uzdrowienie wymagało niesamowitej rewolucji zwolniła się z pracy, zajmuje się agroturystyką ma piękne miejsce nad jeziorem i wynajumuje ludziom domki holenderskie. Ten rok jest właściwie pierwszym rokiem jej działalności a ma już dużo klientów i mówi że jest zadowolona,.
Przewróciła do góry nogami swoje życie małżeńskie z wielkim trudem o mało nie doszło do rozwodu, ale jednak udało się uratować małżeństwo.
Jest szczęśliwa, robi to co lubi i ma wspaniałą rodzinę, wymagało to wielkiej pracy ale udało się.
Ten cud zawdzięcza Janowi od Boga i Istotom które z nim współpracują, jest przeszczęśliwa. To wspaniale móc uczestniczyć w tak cudownym uzdrowieniu i też wielka łaska od Boga." - Teresa
 
"Pani Wanda N.. chciala przekazac ze robia wyniki I bardzo sie poprawily "guzy"ktore miala zmniejszyly sie o polowe, chcialaby zeby Jan jeszcze raz pomodlil sie w jej intencji. Bardzo dziekuje"...
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem